Volvo Kiralama Ankara

06 Ağustos 2011 Yazan  
Kategori Lüks Araba Kiralama

Volvo Kiralama Ankara Cars, İsveçli enerji tedarikçisi Vattenfall ile yakın işbirliğinin sonucu olarak, 2012 yılında yeni nesil hibrid modellerin pazardaki ilk üreticisi olacak.
V60 Plug-in Hybrid, üç farklı otomobil türünün en iyi özelliklerini, tek bir göz alıcı sports wagon otomobilde bir araya getiriyor. Bu özellikler arasında, sürücünün sadece elektrikle 50 kilometreye varan menzile ulaşabilmesi de bulunuyor.

D5 motor ve elektrikli arka aks
V60 Plug-in Hybrid’in ön tekerlekleri; elden geçirilmiş 215 beygir güce ve 440 Nm maksimum torka sahip, beş silindirli, 2.4 litrelik D5 turbo dizel motor tarafından harekete geçiriliyor. Arka aksta bulunan ERAD (Elektrikli Arka Aks Tahriki) sistemi, 12 kWh lityum-iyon akü takımından elektrik alan ve 70 beygir güce sahip bir elektrik motorundan oluşuyor. Otomobil altı ileri otomatik şanzımana sahip.

Stefan Jacoby, “Otomobil tutkunlarının yeşil düşünebilmesi için gerçek bir sürüş keyfi veren, adrenalin hücumunu ellerinden almadan karbondioksit emisyonunu düşüren bir model sunmalısınız. V60 Plug-in Hybrid gerçek bir sports wagon otomobilin tüm geleneksel özelliklerine sahip. Bizim yaptığımız sadece bunlara en ileri teknolojileri eklemek oldu,” diye görüşlerini dile getiriyor.
Volvo Kiralama Ankara V60 Plug-in Hybrid, 1 Mart 2011 tarihinde Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Turizm ve Ulaşım