Volkswagen Jetta Kiralama

02 Kasım 2010 Yazan  
Kategori Araç Kiralama

Bugün kiralık araba markalarından Kiralık Wolksvagen Jetta‘yı tanıtacağız. Araba Markaları ailesinden birisi olarak yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

Almanya’nın belki de en çok tanınan otomobil firmaları arasında bulunan Volkswagen Jetta Kiralama, zaman içerisinde çıkarttığı yeni modeller ile bizleri hayretler içerisinde bırakıyor. Bu modellerden birisi de Jetta modeli.
Aracımız, görüntüsü ve tasarımı ile son derece mükemmel bir görüntüye sahip durumda bulunuyor. İnternetten ve sitemizde yayınlanan resimleri de inceleyecek olursanız, son derece muazzam ve asil görüntülü bu araç, özellikleri ile de sizleri kendine bağlayacak türden diyebiliriz.
Araçta segmentinin en geniş bagaj hacmi kullanılmıştır. 527 litrelik bagaj hacmi ile gerçekten muazzam bir genişliğe sahip. Araçta son teknolojilerden birisi olan Klimatronik Klima sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem ile aracın genel sıcaklığı bir TV Navigasyon aleti sayesinde görebiliyorsunuz. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi ise ayrı bir özellik durumundadır. Direksiyonda Radyo, Klima v.s gibi sistemlerin tuşları bulunuyor. Bagaj kapağı sistem tuşu da direksiyonda bulunmaktadır.
Aracın motor özellikleri de son derece muazzam. Aracın motorsal ve tekniksel özelliklerine değinecek olursak; 1,6 Litre 102 Hp, 1,4 Litre TSI 122 Hp, 1,4 Litre TSI 160 Hp gibi motor seçeneklerine sahip olan Dizel Wolksvagen Jetta Kiralama, 1.6 Litre TDI 106 Hp Dizel motor seçeneğini de bünyesinde barındırıyor.
DSG Şanzıman sistemi ile de gerçekten mükemmel hale getirilmiş araçta Sürücü ve Yolcu olmak üzere 6 adet hava yastığı, park mesafe sensörü ve ESP – ABS uyumlu fren sistemi de son teknolojileri ile birlikte kullanılmıştır. Aracımızı, tüm araç severlere güven ile önerebiliyoruz.
Fren ve manevra kabiliyeti çok yüksek olan bu araç ile sizlerde kalitenin doruklarına ulaşabilirsiniz. EURONCAP testinde 5 yıldız üzerinden 4 yıldız alan bu aracı siz araba severlere şiddet ile öneriyoruz. Aracı sitemiz içerisinde resimleri ile birlikte incelediniz. Canlı inceleme için en yakın wolksvagen yetkili satıcısına uğrayınız.

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Turizm ve Ulaşım