Volkswagen Caravelle Kiralama

caravella kiralama

2010 model yılı için makyajlanan Volkswagen Caravelle Kiralama hayranlarını yeni yüzü ve güçlü motorlarıyla mutlu edecek. VW Caravelle, Volkswagen Caravelle Kiralama, California ve Multivan’ın fotoğrafları ve resmi bilgileri açıklandı.
Yeni Volkswagen Volkswagen Caravelle Kiralama ‘ın yeni yüzlü 2010 modellerinin öz ızgarası, tamponu, farları ve yan aynaları değişmiş. Mevcut Golf ile far ve radyatör tasarımı benzetilen araç eski modele göre daha sportif görünüyor. İç mekan da ise modernize edilmiş ve VW Golf’tekine benzer bir direksiyon simidi kullanılmış.
180hp’lik versiyon markanın yeni geliştirdiği çift kademeli çift turbo teknolojisiyle donatılmış. Bu sayede motor devirle birlikte değişken değerleri sunacak. Motorda ayrıca partikül filtresi standart olarak bulunacak. 7 ileri DSG şanzıman bu sınıf araçlarda ilk kez opsiyonel olarak sunulacak.
Binek versiyonlar olan Volkswagen California ve Multivan’ın tanıtımı 2009 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılacak. Volkswagen Volkswagen Caravelle Kiralama ve Caravelle’in 2009 sonunda Türkiye pazarında satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Turizm ve Ulaşım