Range Rover Sport Kiralama

12 Mayıs 2010 Yazan  
Kategori Lüks Kiralık Oto

2010  model Range Rover Sport Kiralama güçlü, rafine ve bütünüyle yeni bir TDV8 dizel motor ile yola çıkıyor. 0′dan 100 km/s hıza yaklaşık dört saniye daha kısa sürede çıkmakla birlikte, mevcut dizeller ile aynı yakıt tasarrufunu da sağlıyor. İlave edilen teknolojik özellikler arasında Land Rover’ın kendini kanıtlamış Terrain Response Sistemi, elektronik el freni ve elektronik merkezi diferansiyel sayılabilir. Geliştirilen kabin içinde saklama bölmelerinin sayısındaki artış, yenilenen döşemeler, daha efektif bir klima sistemi ile tüm bunların yanı sıra opsiyonel olarak sunulan soğutmalı ön koltuklar göze çarpıyor.

Dış Donanım

Range Rover Sport Kiralama‘nın dünyaca ünlü tasarımı çağımıza uygun olarak evrimleştirilmiştir, bu evrimleşmeye önceden bilinen karakteristik tasarımı da eşlik etmektedir. Gelişkin ve seçkin bir görünümü vardır. Range Rover Supercharged Kiralama, krom hava girişleri ve krom ızgarası gibi ayırt edici özelliklerinden tanınabilir. Tüm modellerde yeni hava girişleri, yeni bir radyatör ızgarası ve şeffaf farlar vardır. Parçalı bagaj kapağı, bagaj bölmesine hızlı ve daha da önemlisi kolay bir erişimi sağlamaktadır.

Hafif ve modern bir tasarım, yeni bir radyatör ızgarasını karakterize etmektedir. Range Rover Supercharged Kiralama‘daki eşsiz özgün tasarımlı krom radyatör ızgarası, 291 kW (396 bg) gücündeki 4.2 Litre V8 kompresörlü motoru, daha fazla havayla besleyerek performansını zirveye çıkarır.

Aracın önüne, daha geniş ve daha güçlü olacak şekilde değiştirilerek entegre edilmiş ön tamponlar, bütün dikkatleri şimdi daha da etkileyici bir görünüşe sahip olan Range Rover’ın üstüne çekmektedir.

Beyaz ve olağan üstü bir ışık huzmesine sahip olan adaptif Bi-xenon farların kuvvetli xenon ışınları ile karanlıkta güven içinde yolculuk yapabilirsiniz. Direksiyonun yönü ve aracın eğimi değiştiğinde, farlar da birlikte hareket eder ve her zaman doğru yönü, yani aracın gittiği yönü aydınlatır. İlave viraj farı, düşük hızda giderken sinyal verdiğinizde yanarak sapılan yolu aydınlatır. Bu özellikle, aydınlık bir yoldan karanlık bir yola saparken son derece yardımcıdır.

Range Rover Kiralama ‘da yan hava girişleri, hava beslemesinin daha da iyi olması için krom bir ızgara ile genişletilmiştir. Atmosferik V8 motorlu ve Td6 turbo dizel motorlu araçlarda bulunan 2 hava girişi, mat gri kaplamalı 3 hava girişiyle değiştirilmiştir.

Range Rover Kiralama Ankara‘ın alaşım jantları çekici olduğu kadar da etkili ve dayanıklıdır. 5 kollu 18″ alaşım janttan 7 veya 9* kollu 20″ alaşım janta kadar 4 farklı tasarım seçeneği vardır. * Sadece Range Rover Supercharged Kiralama Ankara modeline uygundur. Yukarıda görülen jantlar aksesuar olarak alınabilmektedir.

Pratik, basit ve kullanımı kolay – bunlar Kiralık Range Rover‘ın iki parça olarak açılabilen karakteristik ve şık bagaj kapağının sağladığı avantajlardır. Parçalı konstrüksiyonu kullanım kolaylığı sağlar ve yükleme bölmesine rahat ulaşımı mümkün kılar.

Ankara Range Rover Kiralama, kapıların çevresini aydınlatmak için basamak aydınlatması olan elektrikli katlanabilen aynalara sahiptir. Otomatik kararan aynalar, tüm modellerde isteğe bağlı olarak temin edilebilir. 360 derece bakış Aracı her açıdan inceleyebilmek için okları kullanarak Siyah Range Rover Kiralama‘ı çevirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Turizm ve Ulaşım