Hakkımızda


oto kiralama

ARTEMİS Araç Kiralama, ALPER Tic. San. Ltd. Şti.’nin iştiraki ile 2005 yılında İstanbul’da araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. ARTEMİS İNFO Araç Kiralama yurt çapında ve yurt dışında faaliyet gösteren profesyonel rent a car firmaları ile iş birliği yaparak müşterilerine, araç kiralama konusunda alternatif çözümler sunmaktadır.

GENÇ VE GÜVENLİ ARTEMİS…
2007 -2008 model araçlardan oluşan ortalama iki yaşındaki genç araç filosu; BMW X5, Volkswagen Passat, Renault Laguna,Renault Megane, Ford Focus, Renault Clio, Reanault Kango, Peugeot 407, Peugeot 307, Hyundai Era, Volkswagen Carravella (9 kişilik midibüs) araçlardan oluşmaktadır.

Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü genel temizlik ve 22 nokta da kontrolü yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLERLE ARTEMİS…
Günlük oto kiralama, aylık oto kiralama (1 ay ile 3 ay arası), şoförlü servis, transferler ve VIP hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün en yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmalar arasında yer almaktadır.

DİNAMİK ARTEMİS…
Personel kadrosunu en üst kalitede tutmayı hedefleyen OTOCAR Araç Kiralama, üniversite mezunu, sektörde deneyimli, anında çözümler üretebilen dinamik bir ekiple en son teknolojileri kullanarak hizmet vermektedir.

İşlemlerinizi kredi kartınızla güvenli bir şekilde tamamlayıp onaylatan müşterilerimiz diledikleri takdirde araçlarını belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

ARTEMİS Araç Kiralama, tüm Türkiye’de müşterinin adreslerine araç teslim ederek veya adreslerinden araç teslim alarak hizmeti kapınıza kadar getirmektedir.

Müşterilerimiz kadar küçük çocuklarımızın da güvenli seyahati bizim için önemlidir. Küçük çocuklu ailelerimiz rezervasyonlarında küçük çocukları olduğunu belirttikleri takdirde, ücretsiz bebek koltuğu tahsis edilmektedir.

Turizm ve Ulaşım